Možnosti dopravy a platieb

 
 
 
 

Doprava a platby

Platobné podmienky

Platbu objednaného tovaru je možné uskutočniť osobne platbou v hotovosti príp. kartou v mieste prevádzky dodávateľa, alebo je možné tovar dodať na dobierku. Platbu je možné po dohovore realizovať aj bankovým prevodom na účet predávajúceho. Objednávka bude nasledujúce dni overená pre prípad momentálnej nedostupnosti tovaru.

Upozornenie:

V prípade platby prevodom počkajte na overenie objednávky a až potom vykonajte bankový prevod resp. vklad na náš učet. Ako VS uveďte v tomto prípade číslo Vašej faktúry, ktorá Vám bude po overení objednávky vystavená. Pri bankovom prevode neuvádzajte ako VS čislo objednávky.

V našom internetovom obchode www.kociky-leja.sk  môžete využiť platobný modul - CardPay (Tatra banka, a.s.). Služba CardPay sa líši od iných platobných systémov tým, že umožňuje klientom platbu za tovar prostredníctvom platobných kariet bez nutnosti mať v Tatra Banke vedený bankový účet. CardPay akceptuje platobné karty: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club. Viac o CardPay...

Dodávka tovaru

Objednávka bude spracovaná bez zbytočného odkladu. Tovar s označením „na objednávku“ bude zákazníkovi odoslaný najneskôr do 21 dní, ak sa nedohodnú inak. Ak nie je pri tovare uvedená dodacia doba, zákazník má možnosť preveriť si dostupnosť tovaru telefonicky alebo e-mailom ešte pred uskutočnením nákupu. Predávajúci balné neúčtuje, účtuje len prepravné náklady. Ak je zásielka odoslaná predávajúcim prostredníctvom kuriérnej služby DHL Slovensko (od 1.8.2017), zákazník platí prepravné náklady v závislosti od ceny objednaného tovaru nasledovne. Cena poštovného pre Slovensko je paušálne 3,99€, nad 40€ je doprava ZDARMA.

Ak máte špecifické požiadavky na prepravu/dodanie zakúpeného tovaru, prosím napíšte ich po poznámky/komentára pri objednávaní. Doba dodania je spravidla do 24 hodín od odoslania. Uvádzané ceny sú platné v rámci Slovenskej republiky. Poštovné do zahraničia je kalkulované osobitne. Zákazník je povinný skontrolovať fyzickú neporušenosť a kompletnosť tovaru pri jeho preberaní a prípadné nedostatky uviesť do preberacích dokumentov a nechať potvrdiť odovzdávajúcou osobou. Pokiaľ je zásielka viditeľne poškodená alebo zničená, zákazník neprevezme zásielku a ihneď kontaktuje predávajúceho. Akékoľvek neskoršie reklamácie ohľadom fyzického poškodenia tovaru alebo kompletnosti dodávky nie je možné akceptovať. Miesto odberu je stanovené na základe objednávky zákazníka. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu plnenia na uvedené miesto. Súčasťou dodávky nie je inštalácia objednaného tovaru. Zásielka s tovarom vždy obsahuje daňový doklad a v prípade potreby návod na používanie výrobku.

V prípade záujmu o osobný odber tovaru v predajni Detský obchod LEJA, ul. Štefana Moysesa č. 419/43 Žiar nad Hronom, uveďte túto skutočnosť do poznámky pri objednávaní. Suma za poštovné Vám nebude účtovaná.

Výhody osobného odberu

Tovar si môžete vyzdvihnúť hneď po overení a potvrdení dostupnosti tovaru ( počas otváracej doby :  PO - PIA 9:00 - 17:30 a SOB 9:00 - 12:00.

Nemusíte čakať na kuriéra.

Za osobné vyzdvihnutie u nás nič nezaplatíte.

Náš personál Vám ochotne odpovie na Vaše otázky  ohľadne zakúpeného tovaru.

V prípade, že si zvolíte túto možnosť osobného odberu, je Vaša objednávka    vyradená - ZRUŠENÁ z evidencie internetových objednávok a všetky záväzky voči spotrebiteľovi preberá stredisko -  kamenná predajňa Detský obchod LEJA.

Tá zabezpečí tovar o ktorý máte záujem a vyzve Vás k osobnému odberu - kúpe na predajni - platba je priamo na predajnom mieste - cez registračnú pokladnicu. V tomto prípade sa potom nejedná o podomový a zásielkový predaj tovaru, ale jedná sa o kúpu tovaru na objednávku, s osobným odberom, kedy si má spotrebiteľ možnosť a právo pred kúpou si tovar prezrieť a v prípade, že sa rozhodne, nemusí ho prevziať.

Osobný odber v kamennej predajni Detský obchod LEJA sa týmto stáva predajom tovaru priamo na predajni. Tovar je osobne predvedený  zaškoleným personálom, je názorne vysvetlené a predvedené použitie tovaru a tento predaj sa ďalej riadi všeobecne platnými Obchodnými podmienkami pre predaj v kamennej predajni.

Pri osobnom odbere - po telefonickom potvrdení naskladnenia tovaru, bude tovar pre zákazníka rezervovaný po dobu 5 pracovných dní. Počas tejto lehoty si môže zákazník tovar osobne prebrať v našej predajni počas otváracích hodín. Ak si zákazník v tejto lehote tovar nevyzdvihne, bude tovar uvoľnený z rezervácie a znova zaradený do predaja.

Predávajúci nenesie zodpovednosť:

za oneskorené dodanie objednaného tovaru zavinené poštou,

za poškodenie zásielky zavinené poštou.