Britax-Römer | Autosedačka Advansafix IV R 2020

 
 
 
 

Od 9 kg do 36 kg

Britax-Römer | Autosedačka Advansafix IV R 2020

Výrobca:Britax-Römer
Kód produktu:BRR022532_CB
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Ihneď k odberu
Ušetríte: 9 % Bežná cena: 349,00 € Farba: Cosmos Black: 319,00 €
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Farba: Cosmos Black
BRR022532_CB
Ihneď k odberu 319,00 €
Farba: Moonlight Blue
BRR022532_MB
349,00 €
Farba: Storm Grey
BRR022532_SG
349,00 €
Farba: Wine Rose
BRR022532_WR
349,00 €
Farba: Fire Red
BRR022532_FR
349,00 €
Farba: Burgundy Red
BRR022532_BR
Ihneď k odberu 349,00 €
Farba: Black Ash
BRR022532_BA
349,00 €
:
Britax-Römer | Autosedačka Advansafix IV R 2020

Premium Line.

sk. 1/2/3, od 9 - 36 kg (od 9 mesiacov – do 12 rokov).

Značka BRITAX RÖMER vznikla v roku 1979 spojením tradičného nemeckého výrobcu RÖMER a anglickej spoločnosti BRITAX. Dnes patria kočíky a autosedačky tejto značky medzi celosvetovo najobľúbenejšie. V nezávislých testoch získavajú pravidelne vysoké hodnotenie za bezpečnosť a nemeckú kvalitu spracovania. Kočíky BRITAX RÖMER sú dôkazom toho, že dokonalý design predstavuje skĺbenie krásy a funkčnosti. Táto značka dala svetu v oblasti vybavenia pre deti niekoľko patentovaných technológií, ktoré sa neskôr stali uznávaným štandardom. Patrí medzi ne napríklad aj dobre známy ISOFIX pre bezpečné a pohodlné upevnenie detských autosedačiek v automobiloch. Rovnako ako v uplynulých desaťročiach udáva aj dnes značka BRITAX RÖMER trendy v oblasti starostlivosti o deti a ako inovátor býva často nasledovaná ostatnými. Napriek tomu si dokážu produkty tejto spoločnosti udržať vyvážený pomer ceny a kvality. Vďaka tomu patrí právom medzi najobľúbenejšie značky aj v Českej republike a na Slovensku.

Mimoriadne bezpečná - ponúka pokročilé bezpečnostné vlastnosti, ktorá chránia dieťa v každom veku. Pri pripútaní dieťaťa 3-bodovým auto pásom (skupina 2/3), SecureGuard drží spodný pás v optimálnej pozícií cez panvovú kosť, čo chráni brušnú dutinu pri náraze a znižuje rizko zranenia. Nastaviteľná ochrana proti bočnému nárazu SICT a opierka hlavy v tvare písmena "V" ochráni dieťa v prípade bočného nárazu.

Extra komfortná - rastie s dieťaťom. Vďaka funkcii FLIP&GROW môžete jednoducho prejsť od 5-bodového bezpečnostného pásu (skupina 1) k 3-bodovému auto pásu (skupina 2/3). Sedačka nemá žiadne odnímateľné časti, takže nič nestratíte a možno jednoducho kedykoľvek prejsť späť k 5-bodovému pásu.  Extra mäkké polstrovanie a funkcia polohovania EasyRecline s tromu pozíciami zaistia pohodlie na všetkých cestách.

Výjimečně bezpečná – každý den

Vlastnosti:

  • EasyRecline - umožňuje nastaviť sklon opierky do 3 pohodlných pozícií. V prípade, že dieťa sedí v autosedačke nie je potrebné prenastavovať horný upevňovací popruh Top Tether.
  • FLIP&GROW - jednoduchý prechod od zabudovaného 5-bodového bezpečnostného pásu na 3-bodový pás vozidla a Secure Guard. Polstrovanie ramenných popruhov možno ukryť v chrbtovej opierke.
  • SecureGuard v skupine 2/3 - pomáha zmenšiť tlak na brušnú dutinu v prípade čelného nárazu o 35%. Udržuje spodný auto pás v optimálnej pozícií cez panvovú kosť.
  • Systém Pivot Link ISOFIX - smeruje energiu nárazu najskôr smerom dolu do sedadla vozidla a potom jemne dopredu. Znižuje riziko zranenia hlavy a krčnej chrbtice.
  • 5-bodový bezpečnostný pás- je najbezpečnejším spôsobom zaistenia dieťaťa v autosedačke, pretože pevne a bezpečne drží dieťa. V prípade nárazu bezpečnostný pás rozloží energiu na 5-bodov.
  • Nastaviteľný systém SICT - poskytuje dokonalú ochranu dieťaťa proti bočnému nárazu. Systém znižuje energiu nárazu tým, že minimalizuje vzdialenosť medzi autom a autosedačkou a pohlcuje energiu nárazu pomocou deformácie.
  • Opierka hlavy v tvare písmena "V" - navrhnutá pre kontrolu nad pohybom hlavy v autosedačke. Zaisťuje optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu a zároveň poskytuje dokonalý komfort. Jednoducho nastaviteľné podľa výšky dieťaťa (sk.1).

Extra pohodlí – pro každou rodinu

Kvalita vyrobená v Německu

Rozmery (V x Š x H):

  • rozmery: 60 – 83 x 44 x 47 cm

Hmotnosť:

  • váha: 11 kg