Doona | Autosedačka Doona Plus s integrovaným podvozkom 2v1 2020

 
 
 
 

Od narodenia do 13 kg

Doona | Autosedačka Doona Plus s integrovaným podvozkom 2v1 2020

Výrobca:Doona
Kód produktu:DON020001_Blush Pink
Farba: Blush Pink: 379,00 €
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Farba: Blush Pink
DON020001_Blush Pink
379,00 €
Farba: Grey Houd
DON020001_Grey Hound
379,00 €
Farba: Burgundy
DON020001_Burgundy
379,00 €
Farba: Navy Blue
DON020001_Navy Blue
379,00 €
Farba: Nitro Black
DON020001_Nitro Black
379,00 €
Farba: Racing Green
DON020001_Racing Green
379,00 €
:
Doona | Autosedačka Doona Plus s integrovaným podvozkom 2020

Autosedačka novej generácie. Doona™ detská autosedačka bola navrhnutá tak, aby rodičom poskytla bezpečné a praktické riešenie prevozu pre ich dieťatko a to ako v aute, tak i mimo neho.

doona_logo

Inovatívna. Doona™ je prvá detská autosedačka s kompletným a plne integrovaným riešením mobility.

Vlastnosti:

 • Doona Plus je celosvetovo prvá detská autosedačka s plne integrovaným mobilným riešením
 • veľmi jednoducho sa táto autosedačka novej generácie (kategória 0+) premení na kočík, čím poskytuje bezkonkurenčnú mobilitu
 • kočík vhodný do lietadla
 • Doona Plus je inovatívne riešenie pre rodičov, ktorí ocenia bezpečnosť, kvalitu a jednoduchosť
 • žiadne ďalšie preťahovanie okolo autosedačky, alebo plytvanie miestom v kufri auta vďaka objemnému kočíku
 • Doona Plus je ideálna pre tých, ktorí každodenne cestujú s dieťaťom
 • Doona Plus je prvý a jediný produkt, ktorý súčasne spĺňa všetky bezpečnostné normy pre detské autosedačky (ECE R44) a kočíky (EN1888)
 • Doona Plus je schválená TUV (Nemecká asociácia pre technickú kontrolu) pre používanie na palube lietadla

Záväzok bezpečnosti:

Bezpečnosť pre nás nie je len ďalšou úvahou, je to stav našej mysle! Naše výrobky sú zamerané na rodičov a ich deti a ako také musia vyhovieť tým najvyšším bezpečnostným štandardom. Každý výrobok prechádza prísnymi internými aj externými bezpečnostnými previerkami, ktoré zaisťujú jeho bezpečnosť. Vieme, že absolútna bezpečnosť neexistuje, ale stále sa snažíme k nej približovať.

Štandardy a certifikáty:

Detské výrobky sú testované, aby spĺňali tie najprísnejšie štandardy. Toto platí obzvlášť pre autosedačky a kočíky, ktoré musia dieťa pri prevoze chrániť. Vďaka svojej unikátnej „hybridnej“ funkčnosti, bola Doona testovaná a certifikovaná ako detská autosedačka, kočík, polohovacia kolíska a bola schválená aj pre prepravu lietadlom.

Testovanie:

Doona úspešne splnila všetky zákonom požadované testy, rovnako ako ďalšie testy pre nadštandardné požiadavky.

Hodnotenie:

Doona dosiahla vynikajúce hodnotenia v recenziách vykonaných Stiftung Warentest, ADAC, OAMTC a NHTSA.

Schválenie leteckej prepravy:

Doona™ bola testovaná a schválená na prepravu lietadlom ako v Európe, tak v USA.

Anti – odrazová ochrana:

Na rozdiel od typických autosedačiek, unikátna štruktúra Doony umožňuje nastaviť rukoväť oproti zadnej strane sedadla auta a poskytnúť dieťaťu výnimočnú anti-odrazovú ochranu. V prípade kolízie, pohltí anti-odrazová rukoväť náraz a zabráni Doone sa rýchlo otáčať k zadnej strane sedadla, čím značne zníži odrazové zranenia.

Mechanizmy zabezpečenia proti zlyhaniu:

Dve najčastejšie príčiny zranenia, vzťahujúce sa k autosedačkám a kočíkom, sú nesprávne používanie a inštalácia. S týmto vedomím tímy Doona Design a Engineering vyvinuli mnohostranné mechanizmy, ktoré predchádzajú nesprávnemu použitiu a zaisťujú bezpečnú prevádzku. Ďalšie bezpečnostné mechanizmy zabraňujú:

• neúmyselnému zloženiu Doony
• náhlemu predĺženiu rukoväte Doony pri prenosnom režime
• točenie predĺženej rukoväte pri režime pohybu

Ochrana proti bočnému nárazu:

Unikátna dvojstenová štruktúra Doony, ktorá umožňuje sklopenie koliesok do trupu Doony, prináša ďalší prínos bezpečnosti. Dve vrstvy odolného, náraz pohlcujúceho plastu, spoločne s dodatočnými vrstvami ESP, penou a textíliami, poskytujú vylepšenú ochranu proti bočnému nárazu.

Bezpečné materiály pre deti:

Všetky materiály používané spoločnosťou Simple Parenting sú testované a schválené podľa tých najprísnejších európskych štandardov a regulácií REACH, vrátane SVHC (Substances of Very High Concern). Nielen, že sú použité materiály bez akýchkoľvek nebezpečných chemikálií, ale aj ich odolnosť, pevnosť a kvalita sú stále testované, aby bolo zaistené priebežné bezpečné užívanie týchto výrobkov.

Prirodzená a odporúčaná poloha detí je v ľahu na pevnom povrchu, alebo v náručí rodičov. V týchto polohách má dieťa voľnosť pohybu, a tým aj dostatočnú podporu k svojmu vývoju.

V dnešnej modernej dobe rodiny s deťmi oveľa viac cestujú, čo si vyžaduje zvýšené nároky na detskú bezpečnosť. Doona bola navrhnutá tak, aby v prvom rade poskytla rodičom praktické, bezpečné a komfortné riešenie na prepravu dieťaťa.

Odborníci na bezpečnosť a zdravý vývoj dieťaťa pracovali na vývoji Doony niekoľko rokov. Kľúčovým zámerom bolo zaistiť bezpečnosť dieťaťa pri cestovaní a zároveň poskytnúť čo najväčšie pohodlie. A to ako v aute, tak i mimo neho.
Vďaka povahe tohto výrobku a vďaka predstave polohy dieťaťa v náručí svojej matky, je pre Doonu typické použitie unikátnej novorodeneckej vložky, ktorá plne podporí dieťa, a to aj vo chvíľach, keď sa používa mimo auto. Poloha dieťaťa v Doone dovoľuje voľný prejav novorodenca a udržiavanie očného kontaktu.

Zdravotní odborníci sa zhodujú na tom, že by dieťa nemalo byť vo svojom pohybe obmedzené na dlhšiu dobu, a to či už v kočíku, autosedačke alebo v akomkoľvek inom prostriedku. A teda Simple Parenting odporúča nenechávať dieťa v Doone dlhšie, než je potrebné.

Vhodné (EU):

 • protismerná detská autosedačka
 • skupina: 0+
 • váha dieťaťa: 1,8-13 kg

Hmotnosť:

 • váha výrobku: 7 kg